Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FÅTÖLJER SAMT FOTPALL, 3 dlr, skuret, betsat trä samt grönt skinn, höjd ca 93, bredd 75 cm, rokokostil, sent 1900-tal
Minimalt slitage
587180
2018-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här