Penseltvätt Kina

Penseltvätt Kina
Penseltvätt Kina
Penseltvätt Kina
Penseltvätt Kina
Penseltvätt Kina
Penseltvätt Kina
Penseltvätt Kina
Penseltvätt Kina
Penseltvätt Kina
Penseltvätt Kina
Penseltvätt Kina
Penseltvätt Kina

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

PENSELTVÄTT, porslin, Kina, 1800-talets slut, dekor av fågel vid pion i emaljfärger samt järnoxid, höjd ca 5 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

587183

2018-11-04