Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
PENSELTVÄTT, porslin, Kina, 1800-talets slut, dekor av fågel vid pion i emaljfärger samt järnoxid, höjd ca 5 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
587183
2018-11-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner