Priser medaljer Sport

Priser medaljer Sport
Priser medaljer Sport
Priser medaljer Sport
Priser medaljer Sport
Priser medaljer Sport
Priser medaljer Sport
Priser medaljer Sport
Priser medaljer Sport
Priser medaljer Sport
Priser medaljer Sport
Priser medaljer Sport
Priser medaljer Sport
Priser medaljer Sport
Priser medaljer Sport
Priser medaljer Sport
Priser medaljer Sport
Priser medaljer Sport
Priser medaljer Sport
Priser medaljer Sport
Priser medaljer Sport

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PRIS OCH MINNESMEDALJER, PINS, POKALER, FAT mm, Skytte, bla Svenskt Mästerskap, "Campeonato Mundial de tiro Caracas Venezuela 1954", "Campionatelor Europene de Tir Bucuresti 1955", brons, emalj, metall, silver (medaljer, förgyllt), nysilver, 2 kartonger

PROVENIENS:
Olof Sköldberg, silvermedaljör i Hjortskytte i Helsingfors 1952 samt Melbourne 1956

587191

2018-11-25