Albin Amelin färglitografi

Albin Amelin färglitografi
Albin Amelin färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBIN AMELIN (1902-75): Fiskebåtar, signerad Amelin, färglitografi, provtryck, bladmått ca 65x81 cm

Gulnad, oramad

587196

2018-11-04