Göran Wärff

Göran Wärff
Göran Wärff
Göran Wärff
Göran Wärff

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GÖRAN WÄRFF, ljuslykta, Kosta, 1970-tal, underfång i grönt, lila och rött, höjd ca 18 cm, osignerad

Kuntoraportti

587204

Päivämäärä:

2018-11-08