Göran Wärff
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GÖRAN WÄRFF, ljuslykta, Kosta, 1970-tal, underfång i grönt, lila och rött, höjd ca 18 cm, osignerad
Kuntoraportti
587204
Päivämäärä:
2018-11-08