Cecilia Lundgren
Valmis
2018-11-04
587207
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
CECILIA LUNDGREN (samtida):Figurkomposition, signerad och numrerad 9/90, digital print, tryckmått ca 44x44 cm