Gunnar Lampa oljemålning
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
GUNNAR LAMPA (1873-1952): Utsikt över Gamla Stan från Söder - Stockholm, signerad och daterad Gunnar Lampa Sept. 1926, olja på duk, 87,5x125 cm
Proveniens: Stockholms Auktionsverk nr. 2033, 6 Dec 2011
587236
2018-11-06