Vera Nilsson oljemålning

Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning
Vera Nilsson oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

12 000 SEK

VERA NILSSON (1888-1979): Humlegården, signerad VN, olja på duk, 47x66 cm

587240

2018-11-06