Seiko herrarmbandsur i stål
Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
SEIKO, armbandsur, stål, 1970-tal, automatisk, plexiglas, kronograf, datum, dag, boettnr. 6139-6012, serienr. 581172, cal 6139, originallänk, diameter 38,5 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
587250
2018-11-06