Seiko herrarmbandsur i stål

Seiko herrarmbandsur i stål
Seiko herrarmbandsur i stål
Seiko herrarmbandsur i stål
Seiko herrarmbandsur i stål
Seiko herrarmbandsur i stål
Seiko herrarmbandsur i stål
Seiko herrarmbandsur i stål
Seiko herrarmbandsur i stål

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

SEIKO, armbandsur, stål, 1970-tal, automatisk, plexiglas, kronograf, datum, dag, boettnr. 6139-6012, serienr. 581172, cal 6139, originallänk, diameter 38,5 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

587250

2018-11-06