Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
TYSK SKOLA (1600-tal): Man med krus, olja på duk, 93x70,5 cm
Krackeleringar, dubblerad duk, retuscher
587253
2018-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här