Tysk skola 1600-tal oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

TYSK SKOLA (1600-tal): Man med krus, olja på duk, 93x70,5 cm

Krackeleringar, dubblerad duk, retuscher

587253

2018-11-09