Åke Fribyter fåtöljer

Åke Fribyter fåtöljer
Åke Fribyter fåtöljer
Åke Fribyter fåtöljer
Åke Fribyter fåtöljer
Åke Fribyter fåtöljer
Åke Fribyter fåtöljer
Åke Fribyter fåtöljer
Åke Fribyter fåtöljer
Åke Fribyter fåtöljer
Åke Fribyter fåtöljer

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÅKE FRIBYTER, "Kroken", fåtöljer och fotpallar 1 par, bord, Nelo möbler, 1970-tal, brun skinnklädsel och böjträ furu, bordets höjd ca 34, 70x70 cm

Slitage

587270

2018-11-08