Säng Grange
Valmis
2018-11-06
587284
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
GRANGE, säng, Frankrike, 1900-talets slut, fanérad i körsbär, bäddmått ca 160 cm
Brukslitage, ytskador