Carl Malmsten

Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Jonas Love", karmstolar, ett par, björk, mönstrad klädsel, brännstämplad CM, sitthöjd ca 43 cm

Brukslitage, ben med smärre skador, smärre ytskador, klädsel med smärre fläckar

587285

2018-11-06