Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal, fanerad med olika träslag, bl.a., ek och björk, front med intarsia i form av blomster, skiva i kalksten med fossil, höjd 78, bredd 92
Mindre fanérskada baktill
587301
2018-11-06