11 tryck med slottsscener

11 tryck med slottsscener
11 tryck med slottsscener
11 tryck med slottsscener
11 tryck med slottsscener
11 tryck med slottsscener
11 tryck med slottsscener

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRYCK, 11 st, 1900-talets början, efter Carl-Johan Billmark (1804-1870), motiv från Gripsholms slott och Skoklosters slott, ca 34x28 (stående motiv), 25x37 cm (liggande motiv), flertalet i ramar fanerade med mahogny

Ej examinerade ur ram, några med fläckar, några ramar med

587322

2018-11-06