Sven Ernkvist oljemålning

Sven Ernkvist oljemålning
Sven Ernkvist oljemålning
Sven Ernkvist oljemålning
Sven Ernkvist oljemålning
Sven Ernkvist oljemålning
Sven Ernkvist oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SVEN ERNKVIST (1891-1978): "Strandbild", signerad och daterad S. Ernkvist 1939, olja, duk på pannå, mått ca 47x43 cm cm

smärre slitage

587359

2018-11-06