Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
SVEN ERNKVIST (1891-1978): "Strandbild", signerad och daterad S. Ernkvist 1939, olja, duk på pannå, mått ca 47x43 cm cm
smärre slitage
587359
2018-11-06