Sekretär fanérad i valnöt

Sekretär fanérad i valnöt
Sekretär fanérad i valnöt
Sekretär fanérad i valnöt
Sekretär fanérad i valnöt
Sekretär fanérad i valnöt
Sekretär fanérad i valnöt
Sekretär fanérad i valnöt
Sekretär fanérad i valnöt
Sekretär fanérad i valnöt
Sekretär fanérad i valnöt
Sekretär fanérad i valnöt
Sekretär fanérad i valnöt
Sekretär fanérad i valnöt
Sekretär fanérad i valnöt

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SEKRETÄR, fanérad i valnöt, 5 lådor i front, skrivklaff med bakomliggande fack- samt lådinredning, utdragbar skrivskiva, skuren dekor med karyatider, ben avslutas i lejonfötter, höjd 128, 126x62 cm, nyckel till översta låda, knopp till klaff samt fanér medföjer

Slitage, skador. Nycklar till de nedersta lådorna saknas.

587364

2018-11-13