Koppar med fat av silver och porslin
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KOPPAR MED FAT, porslin och silver, 1900-talets första hälft, porslinet stämplat Wedgwood, dekor av meanderbård i svart mot guldfärgad fond, hållare av silver stämplat Walker & Hall, Birmingham, koppens höjd 6 cm, schatull medföljer från Walker & Hall, Sheffield
Silvret oputsat
587371
2018-11-06