Toalettbord/Sminkbord, 1910-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TOALETTBORD/SMINKBORD, 1910-tal, maghony, fasettslipat glas, beslag i mässing, höjd ca 180, bredd 160, djup 50 cm

Burksslitage , mindre fanérskador

587430

2018-11-06