Trumpet Couesnon

Trumpet Couesnon
Trumpet Couesnon
Trumpet Couesnon
Trumpet Couesnon
Trumpet Couesnon
Trumpet Couesnon
Trumpet Couesnon
Trumpet Couesnon
Trumpet Couesnon
Trumpet Couesnon
Trumpet Couesnon
Trumpet Couesnon
Trumpet Couesnon
Trumpet Couesnon
Trumpet Couesnon
Trumpet Couesnon

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRUMPET, Couesnon, Paris, serienummer 9785, silverpläterad mässing, i originalfodral

Bruksslitage, repor, nyckel saknas till fodral

587431

2018-11-06