Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ALF JARNESTAD (1923-2008): Skulptur, signerad och daterad Jarnestad -70, grönglaserat stengods, ihålig, på träsockel, total höjd ca 25 cm
Zustandsbeschreibung
587438
2018-11-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner