Alf Jarnestad skulptur

Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur
Alf Jarnestad skulptur

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ALF JARNESTAD (1923-2008): Skulptur, signerad och daterad Jarnestad -70, grönglaserat stengods, ihålig, på träsockel, total höjd ca 25 cm

Zustandsbeschreibung

587438

2018-11-06