Soffa Chesterfield

Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield
Soffa Chesterfield

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, England, 1900-talets sista kvartal, Chesterfieldmodell, klädsel i skinn, på kulfötter i trä, bredd ca 155 cm, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage, fötterna med märken

587441

2018-11-06