Jiri Anderle färgetsning

Jiri Anderle färgetsning
Jiri Anderle färgetsning
Jiri Anderle färgetsning
Jiri Anderle färgetsning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JIRI ANDERLE (född 1936) "Rembrandt and Saksia", signerad och daterad Anderle 1986, numrerad 1/1, etsning, 94x62 cm

587466

2018-11-06