Lehmann 773 Masuyama
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LEHMANN MASUYAMA 773, 1927-38, Rickshaw i litograferad plåt, under gång fläktar sig passageraren med en solfjäder, spiralfjäderverk, längd ca 18 cm
Parasoll samt mannens armar ej original, smärre lackskador, solfjäder möjligen ej original, (lagning)
587468
2018-11-11