Chen Jiqun oljemålning

Chen Jiqun oljemålning
Chen Jiqun oljemålning
Chen Jiqun oljemålning
Chen Jiqun oljemålning
Chen Jiqun oljemålning
Chen Jiqun oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHEN JIQUN (samtida), pojke till häst, signerad och daterad chen jiqun -92, olja på pannå, 66x86 cm

587470

2018-11-06