Limousin England
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LIMOUSINE, 1930-tal, England, litograferad och lackerad plåt i rött och blått, uniformerad chafför, märkt framtill "W.L 1933", urverksdriven, längd ca 19 cm
Plåt och lackskador, defekt urverk
587473
2018-11-11