Limousin England

Limousin England
Limousin England
Limousin England
Limousin England
Limousin England
Limousin England
Limousin England
Limousin England
Limousin England
Limousin England
Limousin England
Limousin England

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

LIMOUSINE, 1930-tal, England, litograferad och lackerad plåt i rött och blått, uniformerad chafför, märkt framtill "W.L 1933", urverksdriven, längd ca 19 cm

Plåt och lackskador, defekt urverk

587473

2018-11-11