Acke Åslund oljemålning

Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ACKE ÅSLUND (1881-1958): Hästkusk, monogramsignerad samt daterad -15, olja på duk, 74x83 cm

Duklagning

587475

2018-11-06