Tipp & Co coupe
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TIPP & CO COUPÉ, 1930-tal, litograferad plåt i r grönt, blått och gult, hjul helt i plåt, uniformerad chaufför, spiralfjäderverk, märkt framtaill "PU 9491", längd ca 26 cm
Lack och plåtskador, defekt urverk
587481
2018-11-11