Tipp & Co coupe

Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe
Tipp & Co coupe

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TIPP & CO COUPÉ, 1930-tal, litograferad plåt i r grönt, blått och gult, hjul helt i plåt, uniformerad chaufför, spiralfjäderverk, märkt framtaill "PU 9491", längd ca 26 cm

Lack och plåtskador, defekt urverk

587481

2018-11-11