Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG LINDBERG, vas, Gustavsberg, fajans, polykrom dekor av blommor, signerad Gustavsbergs Studiohand 140.F.10, höjd 21,5 cm
Krackeleringar
587482
2018-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här