Skrin silver med cederträinredning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, silver, inredning i cederträ, svenska importstämplar, lockkant med fasad dekor, höjd 4,5, 18x12 cm

Inredning med skador

587490

2018-11-07