Sven Kai-Larsen Museumpallen

Sven Kai-Larsen Museumpallen
Sven Kai-Larsen Museumpallen
Sven Kai-Larsen Museumpallen
Sven Kai-Larsen Museumpallen
Sven Kai-Larsen Museumpallen
Sven Kai-Larsen Museumpallen
Sven Kai-Larsen Museumpallen
Sven Kai-Larsen Museumpallen

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVEN KAI-LARSEN "Museum-pallen", formgiven 1963, ljust böjträ, höjd ca 44, 62x35 cm

Fläckar, slitage, repor

587494

2018-11-12