Bägare silver
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄGARE, 2 st., silver, GAB resp CG Hallberg, silver resp. sterlingsilver, stämplade Stockholm 1963 resp 1960, höjd 18-20 cm, liv med med Norlands travsällskaps märke, vikt 580 g
Inskription, bruksslitage
587501
2018-11-07