S O Rundgren oljemålning

S O Rundgren oljemålning
S O Rundgren oljemålning
S O Rundgren oljemålning
S O Rundgren oljemålning
S O Rundgren oljemålning
S O Rundgren oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STEN OSCAR RUNDGREN (1931-2013): "Desserte", monogramsignerad SR, a tergo daterad -01, olja på duk, ca 102x140 cm

587526

2018-11-06