Dalahäst

Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DALAHÄST, trä, 1900-talets första hälft, vit bemålning, polykrom dekor, höjd ca 19 cm, längd ca 20 cm

Slitage, smärre avslag

587532

2018-11-09