Serge Hélénon
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SERGE HÉLÉNON (1934): Komposition, signerad och numrerad 77/95, färgetsning med carborundum, ca 112x75cm
Kuntoraportti
587535
Päivämäärä:
2018-11-06