Serge Hélénon

Serge Hélénon
Serge Hélénon
Serge Hélénon
Serge Hélénon

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SERGE HÉLÉNON (1934): Komposition, signerad och numrerad 77/95, färgetsning med carborundum, ca 112x75cm

Kuntoraportti

587535

Päivämäärä:

2018-11-06