Väggreliefer Larson Sarvimäki
2018-11-06
587545
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGRELIEFER, 2 st, Gustavsberg resp Studiohuset. Lisa lRason resp Timo Sarvimäki, märkt resp signerad, ca 22x22 resp 42x24 cm
En reief med smärre nagg (nerdre kant, Sarvimäki)