Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGRELIEFER, 2 st, Gustavsberg resp Studiohuset. Lisa lRason resp Timo Sarvimäki, märkt resp signerad, ca 22x22 resp 42x24 cm
En reief med smärre nagg (nerdre kant, Sarvimäki)
587545
2018-11-06
Gör en kostnadsfri värdering här