Skåp med stenskiva

Skåp med stenskiva
Skåp med stenskiva
Skåp med stenskiva
Skåp med stenskiva
Skåp med stenskiva
Skåp med stenskiva
Skåp med stenskiva
Skåp med stenskiva
Skåp med stenskiva
Skåp med stenskiva

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP med stenskiva, Louis XV-stil, 1900-talets början, ek, nyckel finns

Smärre ytskador

587549

2018-11-12