Jugend skåp
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, jugend, 1900-talets början, bonad björk, fasettslipat glas samt spegel, invändigt med hyllplan, beslag i mässing, höjd 198, 81,5x44 cm
Sockel med skada, bruksslitage, nyckel saknas
587554
2018-11-12