Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
IKON, Ryssland, silverrisa, otydliga stämpar, 1800-tal, ca 15x13 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
587559
2018-11-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner