Ikon Ryssland

Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland
Ikon Ryssland

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

IKON, Ryssland, silverrisa, otydliga stämpar, 1800-tal, ca 15x13 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

587559

2018-11-06