Lou Laurin Lam färglitografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOU LAURIN LAM (1934-2012): (7) "Profiler ur den svenska arbetarrörelsen", signerade Lou Laurin Lam, 23/130, färglitografier, bladmått ca 50x66 resp 66x50 cm

587591

2018-11-12