Carl Kylberg färglitografi

Carl Kylberg färglitografi
Carl Kylberg färglitografi
Carl Kylberg färglitografi
Carl Kylberg färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

CARL KYLBERG (1878-1952): Landskap med röda hus, signerad Carl Kylberg, färglitografi, bildmått ca 49x62 cm

Släppt från ramen

587604

2018-11-12