Ljusstake 1700-tal

Ljusstake 1700-tal
Ljusstake 1700-tal
Ljusstake 1700-tal
Ljusstake 1700-tal
Ljusstake 1700-tal
Ljusstake 1700-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKE, mässing, 1700-tal, höjd ca 16 cm

Slitage

587619

2018-11-09