John Nyström Stockholmsmotiv

John Nyström Stockholmsmotiv
John Nyström Stockholmsmotiv
John Nyström Stockholmsmotiv
John Nyström Stockholmsmotiv
John Nyström Stockholmsmotiv
John Nyström Stockholmsmotiv

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

JOHN NYSTRÖM (1888-1945): Yy över Gamla stan, Stockholm, signerad och daterad John Nyström -26, olja på duk, ca 40x52 cm

Krackelering

587623

2018-11-09