Bordspingla 1800-tal

Bordspingla 1800-tal
Bordspingla 1800-tal
Bordspingla 1800-tal
Bordspingla 1800-tal
Bordspingla 1800-tal
Bordspingla 1800-tal
Bordspingla 1800-tal
Bordspingla 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSPINGLA, 1800-tal, brons, i form av trana, höjd ca 15 cm

Slitage

587628

2018-11-09