Sjal paisleymönstrad

Sjal paisleymönstrad
Sjal paisleymönstrad
Sjal paisleymönstrad
Sjal paisleymönstrad

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SJAL, paisley, ca 345x153 cm

Skador, lagningar, revor

587631

2018-11-12