Oljemålning
2018-11-12
587644
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Maria med barnet, olja på pannå, ca 25x18 cm