Anders Zorn (1860-1920)
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
ANDERS ZORN (1860-1920) Nya visan, signerad Zorn, signerad och daterad 1903 i plåten, etsning, 15,1X22,7 cm
Kuntoraportti
Blad något gulnat
587646
Päivämäärä:
2018-11-12