Finn Juhl ishink
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FINN JUHL, ishink, Torben Orskov & Co., Danmark, ursprungligen formgiven 1958, aluminium och svart plast, lock i teak, etikettmärkt, diameter 25 cm, höjd 16 cm
Ingår i temaauktionen Scandinavian design
Smärre slitage, repor, smärre buckla
587652
2018-11-29